Altori – oświetlenie meblowe LED – Pszczyna

DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 150 zł

Profile LED

profile led

Profile LED umożliwiają zintegrowanie oświetlenia LED w dowolnym pomieszczeniu lub miejscu. Pozwalają na bezpieczne i skuteczne ukrycie źródeł światła LED i jednocześnie tworzą estetyczne rozwiązania oświetleniowe. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się cztery kategorie profili LED: profile LED aluminiowe narożne, profile LED aluminiowe nawierzchniowe, profile LED aluminiowe wpuszczane i profile LED PCV.

Profile LED aluminiowe narożne stosuje się przede wszystkim w celu estetycznego wykończenia rogu ściany lub sufitu. Dzięki nim można łatwo ukryć źródła światła i stworzyć nastrojowe, ale jednocześnie funkcjonalne oświetlenie w dowolnym pomieszczeniu. Profile te charakteryzują się solidną konstrukcją, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia i łatwe w montażu.

Profile LED aluminiowe nawierzchniowe można zamontować bezpośrednio na powierzchni ściany, sufitu lub mebla. Dzięki temu, że umożliwiają one bezpośrednie połączenie źródła światła LED z powierzchnią, można uzyskać bardzo nastrojowe oświetlenie. Profile te charakteryzują się również solidną konstrukcją, co czyni je odpornymi na uszkodzenia.

Profile LED aluminiowe wpuszczane montuje się w specjalnie przygotowanej, ukrytej w ścianie lub suficie, wnęce. Dzięki temu źródła światła LED są całkowicie ukryte, co pozwala na uzyskanie bardzo estetycznego wykończenia pomieszczenia. Profile te charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi, co jest szczególnie ważne w przypadku zastosowania diod LED o wysokiej mocy.

Scroll to Top