Altori – oświetlenie meblowe LED – Pszczyna

DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 150 zł

Taśmy LED

 

 

Taśmy LED to jedne z najpopularniejszych produktów w dziedzinie oświetlenia dekoracyjnego. Taśmy LED są elastycznymi paskami z diodami LED, które mogą być stosowane w różnych miejscach, takich jak oświetlenie szafek, półek, schodów, mebli, drzwi, okien, korytarzy i wiele innych. W swojej ofercie posiadamy taśmy LED COB klasy premium.

Kategoria taśm LED jest dostępna w różnych wariantach, w tym RGB, jednokolorowe (biały zimny, biały ciepły, biały neutralny). Wszystkie nasze taśmy LED posiadają wysoką jakość i są bezpieczne w użyciu.

Taśmy LED są bardzo łatwe w instalacji i mogą być przycięte do wymaganego rozmiaru, aby pasowały do dowolnego kształtu i wielkości powierzchni.

Podsumowując, taśmy LED to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i łatwo ozdobić swoje mieszkania lub biura. Nasza oferta taśm LED obejmuje wiele różnych modeli o wysokiej jakości, co sprawia, że są one bardzo popularne wśród klientów. Wszystkie taśmy LED są łatwe w instalacji, energooszczędne i posiadają długi czas życia.

Scroll to Top