Altori – oświetlenie meblowe

O firmie

Firma Altori powstała w 1999 roku. Od początku naszej działalności produkujemy oświetlenie do mebli. Początkowo produkowaliśmy głównie oświetlenie halogenowe w formie lamp do wbudowania, a następnie lamp wysięgnikowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz podążając za światowymi trendami uruchomiliśmy produkcję energooszczędnego i ekologicznego oświetlenia LED.

Lampy produkujemy pod własną marką zaopatrując hurtownie meblowe, zakłady produkujące meble oraz hurtownie elektrotechniczne.

Jako jedni z pierwszych w Polsce uruchomiliśmy produkcję lampy z ledami dużej mocy (3W), której wzór był zastrzeżony i wystawiony na Targach w Poznaniu w 2006 roku. W roku 2012 firma została przekształcona w spółkę komandytową. Altori jest właścicielem paru zastrzeżonych wzorów użytkowych, przemysłowych oraz posiadamy jedno opatentowane rozwiązanie. W związku z tym, że większość lamp wymagała wykonania pokryć galwanicznych w roku 2002 uruchomiliśmy zakład galwanizerni o powierzchni 400 m2. W zakładzie tym wykonujemy pokrycia dekoracyjne oraz ochronne. Uruchomiliśmy również szlifiernię i polernię detali. Zakład galwanizerni wykonuje również usługi dla podmiotów zewnętrznych w zakresie chromowania, niklowania, cynkowania oraz anodowania aluminium. Dbając o ochronę środowiska posiadamy własną oczyszczalnię wstępną oraz współpracujemy z jedną z największych oczyszczalni ścieków chemicznych w regionie.

Jako producent oświetlenia mamy ugruntowaną pozycję na rynku oświetlenia i akcesoriów meblowych. Priorytetem dla nas jest wysoka jakość produktów oraz profesjonalna obsługa naszych partnerów biznesowych.

Nasza firma stawia na ciągły rozwój i opracowuje oświetlenie uwzględniając zapotrzebowanie klientów również według ich indywidualnych projektów.

Oświetlenie LED, które wprowadzamy na rynek krajowy i zagraniczny spełnia najbardziej rygorystyczne normy techniczne i jakościowe. Posiadamy niezbędne atesty i certyfikaty zarówno krajowe jak i europejskie. Pomimo silnej pozycji na rynku nieustannie się rozwijamy i dążymy do poszerzania naszej oferty handlowej, aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Produkty dostosowujemy do panujących na rynku trendów.
Produkujemy oświetlenie funkcjonalne i innowacyjne pod względem technologicznym. Nasze produkty wyróżniają się nowoczesną stylistyką oraz oryginalnym i ponadczasowym wzornictwem.

Scroll to Top